Archiv pro štítek: doma

 • Doplňte si hořčík solí

  0

  Nedostatek hořčíku trápí mnoho lidí, kteří o tom často ani nevědí. Projevuje se různě. Nejznámější jsou svalové křeče. Málokdo však odhalí nedostatek hořčíku za únavou, bolestmi hlavy, podrážděností, nespavostí nebo dokonce depresemi. Ženy může trápit i při PMS. Navíc hořčík naše tělo potřebuje
  Chci vědět více
 • Domácí wellness

  0

  Připravte si svíčky, esenciální a kokosový olej, relaxační hudbu a župan a udělejte si takové malé wellness centrum přímo u sebe doma. Vaše tělo i mysl vám za to poděkuje a navíc ušetříte! Máme pro vás několik tipů na to, jak dopřát svému tělu výjimečnou péči tak, abyste se cítili jako v nebi.
  Chci vědět více
 • Tajemství kváskového chleba

  0

  Miluji vůni čerstvého kváskového chleba a jeho křupavou kůrčičku. Mám na něm vlastně ráda všechno. Když to baculaté „stvoření“ nesu ještě teplé z pekárny, když jej láskyplně pokládám na dřevěné prkénko, když beru nůž a zařezávám silnou patku, když jej pozvedám k ústům, nejdříve přivoním a pak
  Chci vědět více

Instagram

Instagram did not return a 200.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Správce webu Jakub Mašek - Clocan

Napište nám e-mail na ayurvedicbreakfast@novinynanovinky.cz
Black Swan Media, Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.