Spa a wellness hotely bojují o prestižní World Spa Awards 2022

Celosvětová iniciativa World Spa Awards spustila hlasování za nejlepší počiny v lázeňském a wellness sektoru. Letos probíhá již 8. ročník této prestižní soutěže. Česká republika má šest kandidátů v kategorii Best Hotel Spa 2022.

World Spa Awards Gala Ceremony

Hlasování trvá dvanáct týdnů a končí o půlnoci 25. července. Během tohoto období mohou odborníci z oboru, média a klienti lázeňských služeb hlasovat pro ty, které považují ze své zkušenosti za ty nejlepší v oblasti lázeňství a wellness.

Nominace na ocenění World Spa Awards 2022 je mnohem širší, než se na první pohled může zdát. V soutěži figurují kategorie od wellness retreatů, hotelových lázní a detoxikačních programů až po aromaterapeutické značky a lázeňské destinace. Každoroční program udělování cen World Spa Awards si klade za cíl inspirovat výjimečnými počiny oceněných subjektů další, ale také propojit spotřebitele právě s těmito špičkovými lázněmi a wellness. Ocenění pro hotel či resort znamená mezinárodní věhlas a také status excelentních služeb. Seznam všech nominovaných si můžete prohlédnout na oficiálním webu worldspaawards.com.

Abu Dhabi’s Best Day Spa 2021 – Anantara Spa

Je příjemným zjištěním, že mezi soutěžícími je i Česká republika. V kategorii Best Hotel Spa, která zatím jako jediná pro Česko vznikla, najdme šest spa hotelů. Nominaci si v Praze pro letošní rok zasloužily: Apollo Day Spa – Corinthia Hotel, Augustine Spa – Augustine, a Luxury Collection Hotel, AVA Spa – Four Seasons Hotel, spa v hotelu Carlo IV a spa v hotelu Mandarin Oriental. Jediným mimopražským nominovaným hotelem je Grandhotel Pupp v Karlových Varech a jeho spa Franziska.

„Jsme nadšeni, že můžeme spustit hlasování pro rok 2022. Těšíme se na další soutěžní ročník, protože spa a wellness se od pandemie stále snaží jít kupředu a mnohé se od té doby změnilo. Všem účastníkům přejeme hodně štěstí,“ řekla Rebecca Cohenová, výkonná ředitelka World Spa Awards.

Ocenění World Spa Awards, zahájené v roce 2015, je partnerským projektem World Travel Awards, které již devětadvacet let oceňuje nejlepší počiny v oblasti cestovního ruchu.

Více na: worldspaawards.com

Připravila: Barbora Vojtová

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Správce webu Jakub Mašek - Clocan

Napište nám e-mail na ayurvedicbreakfast@novinynanovinky.cz
Black Swan Media, Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.