Dopřávejme si wellness, naše tělo a duše si to zaslouží

Dnes naposledy představujeme tři úhly pohledu na jedno z klíčových témat připravovaného webu Best of Healthy Hotels – aka BOHH. Čeká nás závěrečné téma, které je dnes zcela neoddělitelnou součástí cestování.

Rozmanité formy fyzické a ruku v ruce mentální relaxace nabízí dnes téměř každé ubytovací zařízení. Jde o blahodárné wellness. To se však vždy liší svým rozsahem, podobou a kvalitou. Ideální kombinací je souznění ozdravného potenciálu přírody, profesionálního lidského faktoru a našeho příznivého vnitřního naladění. Vizuální podobu opět dodala malířka Veronika Drahotová, textovou Danuše Siering a zamyšlené propojení Barbora Vojtová.

Asi takto si můžete představit, jak bude vypadat závěrečný pátý pilíř:

WELLNESS

Uvolněte se, nechte se unášet, zhluboka se nadechněte a znovuobjevte svoji vnitřní energii. Co to znamená? Dopřejte si pobyt ve wellness hotelu. V našich doporučeních je wellness spojen nejen s jeho širokou nabídkou, ale i s estetikou, osobním servisem a aktivací všech vašich smyslů. Rozmanitý wellness v profesionálním prostředí dá dokonale zapomenout na stres všedních dnů. Protože WELLNESS znamená vše, co souvisí s krásou, relaxací a regenerací.

Veronika Drahotová – Human/Non-human

Bortíme svá těla pod tíhou stresu, pracovních předčasů a ambiciózních úkolů. Ale kde je nějaká kompenzace. A je dostatečná? Umíme se správně odměnit, nepřeháníme to a nebo to naopak vůbec neumíme? Wellness je blahodárný svět rozmanité péče o naše tělo i mysl. Ideálně v podání někoho druhého, abychom mohli zcela vypnout fyzicky i mentálně. Problémy nelze zakopat do země, ale naopak zkusit se na ně z odstupu podívat a konfrontovat. Ve stresu hodnotíme pod tlakem, v uvolnění hodnotíme podle našeho vnitřního hlasu. Jedině tak může přijít změna, kterou skutečně chceme. Znovuzrození na mentální i fyzické úrovni. Zkuste mu vykročit vstříc právě prostřednictvím wellness. Dovolme si to…

Smyslem BOHH je vytvoření průvodce nejlepšími zdravými hotely sestaveného odborníky – lékaři. „V oblasti zdravých hotelů se pohybujeme více než dvacet let. Velkou část z nich jsme sami navštívili, již léta předáváme naše znalosti a zkušenosti na přednáškách, seminářích, v médiích i na populárních ájurvédských večeřích v Černé labuti. Stále více rostoucí fokus na zdraví a holistické léčebné metody, zodpovědnost vůči druhým a hlavně vůči sobě samým, nás přivedla k myšlence představit – ve spolupráci se speciálním týmem lékařů – špičkové zdravé hotely v Evropě a Asii. To je to, co umíme, čemu věříme a za čím si stojíme,“ říká o projektu Dr. Danuše Siering, zakladatelka BOHH.

Připravila: Barbora Vojtová

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Správce webu Jakub Mašek - Clocan

Napište nám e-mail na ayurvedicbreakfast@novinynanovinky.cz
Black Swan Media, Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.