Ájurvédská mapa Česka v digitální podobě

Ájurvédskou mapu jsme převedli do praktické digitální podoby díky které si můžete přímo vyhledat cestu do konkrétního ájurvédského centra, které je nejblíže vašemu bydlišti či se nachází v místě, kam máte v plánu cestovat. A také ji můžete sdílet s ostatními příznivci ájurvédy!

 

Zároveň vidíte, že na mapě Česka existují spousty prázdných míst, kde by možná stálo zato ájurvédskou praxi vytvořit. Jistě jsme nezaznamenali všechna ájurvédská centra v ČR, protože se nám stále ozýváte s tipy, ale vytvoření mapy muselo mít svůj časový rámec a také kritéria, kterými byl m.j. princip řetězového doporučování.

Kliknutím na mapu zjistíte nejen to, jak se ájurvédské centrum v daném místě jmenuje, ale objeví se vám i jeho webová stránka a také link na rozhovor s jeho zakladatel-kou/em. Užijte si objevování v mapě, ale hlavně objevování sami sebe při návštěvách tuzemských „bran“ do ájurvédského světa…

Budeme rádi, když mapu budete sdílet s dalšími příznivci ájurvédy a tím rozšiřovat povědomí o lidech, kteří s tímto dávným učením propojili svůj život.

Do mapy můžeme dále přidávat kontakty na ájurvédská místa. Kdo má zájem, rádi vám sdělíme podmínky. Kontaktujte nás na: barbora.v@blackswanmedia.cz

Připravila: Barbora Vojtová

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Správce webu Jakub Mašek - Clocan

Napište nám e-mail na ayurvedicbreakfast@novinynanovinky.cz
Black Swan Media, Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.