Vzniká ájurvédská mapa České republiky

Rozhodli jsme se vytvořit ájurvédskou mapu České republiky. Proč? Abychom zmonitorovali poskytovatele ájurvédských služeb a produktů v Česku. Princip? Každý týden přineseme rozhovor s jedním z nich, který doporučí dalšího. Výsledkem bude propojení příznivců ájurvédy v ČR.

SMYSL

Za dobu existence našeho webu jsme zjistili, že příznivců ájurvédy v Česku každým rokem přibývá. A byla by škoda o nich/ o sobě vzájemně nevědět, tak jsme se rozhodli vytvořit ÁJURVÉDSKOU MAPU ČR. Jednak chceme zmonitorovat, kdo a jak se v Česku zabývá ájurvédou, a vězte, že těchto lidí není málo, a pak chceme tyto profesionální příznivce ájurvédy (nazývejme zjednodušeně jako „ájurvédaře“) propojit a vytvořit tak síť, která bude praktická pro každého, kdo se o ájurvédu zajímá. Jak z pohledu terapeuta, tak z pohledu nás, kteří chceme ájurvédské služby a produkty využívat.

PRINCIP

Každý ájurvédař dostane pět otázek, stejně tak jako je pět energetických elementů, ve smyslu co pro něj ájurvéda znamená, čím jej učarovala, jak ji uplatňuje ve svém životě a co z ní a jak předává dál. Rozhovor bude končit doporučením dalšího ájurvédaře v Česku. Na základě tohoto principu postupně dojde k prosíťování – vytvoření ájurvédské mapy ČR – ze které bude mít efekt každý, komu dávají smysl ájurvédské principy. Bez ohledu na to, zda se nachází v kolébce ájurvédy – v Indii – či v České republice.

Vítejte na společné objevitelské ájurvédské cestě skrze Českou republiku! A pokud znáte někoho, kdo by v naší mapě rozhodně neměl chybět, napište nám na: barbora.v@blackswanmedia.eu

Připravila: Barbora Vojtová

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram did not return a 200.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Správce webu Jakub Mašek - Clocan

Napište nám e-mail na ayurvedicbreakfast@novinynanovinky.cz
Black Swan Media, Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.