Přitáhněte si pro rok 2021 to, co chcete, přichází éra Vodnáře

Elina Beltyuková pochází z Uralu, ale již několik let žije v Česku, kde se zabývá tématem zdraví a krásy, ale jinak, než byste si mysleli. Toto je seriál, kde to poznáte. Blíží se konec roku a vstupujeme do jedinečné éry Vodnáře. Stačí přijmout minulost a přitáhnout si budoucnost, je to na kažém z nás.

Blíží se závěr roku, co se v nás nyní odehrává – mám pocit, že máme tendenci ohlížet se spíše zpět za uplynulým rokem, než abychom vzhlíželi k tomu, co na nás čeká v tom novém, proč?

Analýza minulosti je důležitá funkce mozku, protože nás chce chránit od chyb. Pod názvem „chyba“ může mozek vnímat všechno, co nezapadá pod představu „jak by to mělo být“. A protože mozek z pozice racia hlídá naše bezpečí, chce nás opatrovat a také varovat. Zkrátka mít situace pod kontrolou. Ale „život je změna a změna je život“. Žít znamená dělat chyby, měnit názory, adaptovat se na nové. Buducnoct se jeví tak, jako že leží mimo naše zvyklé komfortní zóny, že není pod kontrolou, máme tendenci z ní pociťovat nejistotu. Proto se naše mysl pořád obrací do minulosti, odvrací od nejistoty a hlída podporu a klid v tom, co je stalé.

Proč máme tendenci nořit se do minulosti a vyčítat si to, co jsme zkazili nebo neudělali?

To je naše snaha o dokonalost. Když je nasměrovaná dovnitř, může se obrátit proti nám samotným a místo pokroku může vést k destruktivní sebekritice až k sebezničení. Pokud je touha po tom nejlepším směřována ven, může pak vést k vysoké úrovni profesionality a k seberozvoji.

Co si myslíte o tvrzení, že všechno je tak, jak má být (dobré i špatné), protože vše nás má něco naučit?

Myslím si, že to tak je. To nám totiž pomáhá žít ve stavu přijetí, v míru. Vnější okolnosti jsou jen podmínky, za kterých se projevujeme. Přijetí neznamená souhlas s tím, co se nelíbí. Přijetí znamená připustit si to, co cítím v dané situaci a v životní etapě. Přijmout své pocity. Přijmout sami sebe. Je to taková cesta sebepoznání, a proto tady jsme, protože poté vše získá svůj význam. Často může být skrytý do té doby, než přijde ten správný čas, aby byl význam odhalen v situaci, kdy budeme vnitřně připraveni jej přijmout. Poté přestáváme všechno dělit na „dobré a špatné“ a dochází k harmonii ve smyslu uvědomění si všech souvislostí jako jednoho dokonalého celku. Život neni černo-bílý, přijetím vidíme jeho barevnost.

Mám pocit, že se nyní vnější i vnitřní světy lidí (koronakrize, přelom roku, omezení svobody…) výrazně transformují, bylo něco podobného v minulosti?

Krize vždy byly katalyzátorem transformací, přechodem na kvalitativně novou úroveň. Vnější hrozby vždy přispívaly k vnitřní mutaci druhu. Nyní nejen přelom roku, ale s ním i celé lidstvo přechází z éry Ryb do období Vodnáře. Na Zemi přicházejí nové vibrace a ty ovlivňují vše a všechny. Přinášejí možnost zvolit si nové podoby vnější a vnitřní svobody. Máme právo zvolit si své návyky, stravu, reakce a tím se mění stav – to, co vyzařujeme, na jaké vlně vibrujeme. Realita se stává odrazem vnitřního obsahu. Stačí pochopit, že funguje stav přitažlivosti, tedy strach přitahuje strach a láska přitahuje lásku. Můžeme si vybrat, jakou cestou se vydáme, co si chceme „přitáhnout“. Je to vlastně nesmírná svoboda ve smyslu volby a vůle.

Lze z nějakých indicií (energie, vesmír, …) předvídat, jaký bude rok 2021?

Jde o první rok v lidské historií éry Vodnáře. Budeme se učit komunikovat sami se sebou, s lidmi a světem v nových energiích. Vše přitom ve vyšších vibracích a rychlostech. To se ještě nikdy nestalo! Každý z našich projevů formuje náš život. Nabízí se nám neomezené možnosti vědomí při iluzorní povaze vnějších omezení. Naše představivost se stane nástrojem pro utvaření reality. Čeká nás nádherná budoucnost. Právě nyní je dokonalá situace představit si to, co chceme žít, cítit a vnímat a za tím se i rozhodnout jít. Energie závěru roku, vstup do éry Vodnáře a vlastní víra jsou jedinečnou kombinací k tomu, abychom mohli udělat zásadní životní změny…tak do toho!

SERIÁL ŠKOLA ZDRAVÍ A KRÁSY – INTRO

SERIÁL ŠKOLA ZDRAVÍ A KRÁSY – SÍLA VNITŘNÍ ŽENY

SERIÁL ŠKOLA ZDRAVÍ A KRÁSY – ZNAMENÍ JE SYMBOLICKÝ JAZYK INTUICE

SERIÁL ŠKOLA ZDRAVÍ A KRÁSY – PRAKTICKÉ RADY NA POSÍLENÍ INTUICE

SERIÁL ŠKOLA ZDRAVÍ A KRÁSY – JAK ODBLOKOVAT INTUICI

SERIÁL ŠKOLA ZDRAVÍ A KRÁSY – JAK ČISTIT MYSL OD TĚŽKÝCH MYŠLENEK

SERIÁL ŠKOLA ZDRAVÍ A KRÁSY – NIDRA JÓGA

SERIÁL ŠKOLA ZDRAVÍ A KRÁSY – CO V NÁS ZPŮSOBUJE LÁSKA?

SERIÁL ŠKOLA ZDRAVÍ A KRÁSY – ARCHETYP JAKO NEVĚDOMÝ SEMAFOR ŽIVOTA

SERIÁL ŠKOLA ZDRAVÍ A KRÁSY – SLUNOVRAT DÁVÁ MAGIČNOST VÁNOCŮM

Připravila: Barbora Vojtová

1 Komentář

 • Hvízdavý Dan napsal:

  Napsal jsem tužkou do snáře
  Že nastalo období vodnáře
  Mám gumu na druhém konci reality
  Tou smazat mohu co jsem přožil, i ty

  Jen dva mohou prožít opravdové
  Vždyť kdo by druhému dosvědčil zážitky snové
  Zážitky na hranici představ a reality
  Už mazat nemohu to bych byl sám sebou bitý

  ?????????

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Správce webu Jakub Mašek - Clocan

Napište nám e-mail na ayurvedicbreakfast@novinynanovinky.cz
Black Swan Media, Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.