Víte, kam vzít svého psího miláčka na dovolenou?

Krátké upozornění dopředu: pokud nemáte psa nebo nemáte psy rádi, nemusíte číst dál, protože tomuto článku pravděpodobně nebudete rozumět. Jedná se totiž o psí hotel.

Mé rozhodnutí na letošní dovolenou bylo jasné, chtěla bych jet se svým psem. Ne však na místo, kde psi budou jen povoleni, ale do hotelu, kde budou vítáni. Na internetu jsem skutečně takový hotel našla – Seehotel Moldan, hvězda na psím nebi. Popis a vynikající recenze ve mně skutečně vzbudily zvědavost, a tak jsem si rezervovala týden v létě v jižním Bavorsku. Rezervace na sebe nenechala dlouho čekat; nebyla napsána na mně, ale patřila mému psovi.

Při příjezdu jsme byli na recepci velmi přátelsky přijati, poskytli nám veškeré potřebné informace a nejen já, ale i Sunny se cítila rychle jako doma. Poté, co nám byl ukázán hotelový areál, jsem obojek na týden zavřela do kufru.

Tento hotel nabízí vše, co si pes a milovník psů mohou přát. Oplocená hřiště, místo a kurzy pro agility, bazén pro lidi a psy, butik pro psy, trenéry psů, wellness a masáže pro dvou i čtyřnohé přátele a mnoho dalšího, co majitelé – sami vlastníci šesti psů – pro své hosty vymysleli. Psi si mohou vybrat, zda chtějí více běhat nebo plavat. V bezprostřední blízkosti je i jezero s 6,5 km dlouhou turistickou stezkou. Jídlo není v nabídce označené jako plná penze, ale právem je nazýváno rozmazlující penzí. Rozmanitost pokojů je tak velká, že každý najde ten pravý pokoj.

Pro mě bylo milým překvapením, jak klidně a harmonicky spolu může vyjít 70 psů najednou. Zřejmě je to tím, že každý zde má hluboký relax. Pokud se vyskytnou nějaké nesrovnalosti, jsou rychle vyřešeny.

Opravdu snadno zde hosté navážou přátelství, mnohá z nich dlouhodobá. Vždyť většina z nich se sem opakovaně vrací. Koneckonců, všichni mají společnou lásku.

Více informací najdete zde.

Text a foto: Hana Oschwald

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram did not return a 200.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Správce webu Jakub Mašek - Clocan

Napište nám e-mail na ayurvedicbreakfast@novinynanovinky.cz
Black Swan Media, Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.