Perla uprostřed rakouských Alp

O rakouském resortu Sonnhof poblíž Innsbrucku se ví, že se díky své kvalitě a přístupu k ájurvédě vyhoupl vedle renomovaných resortů z Indie, Indonésie, Nikaraguy, Kambodže a Seychel mezi světovou špičku.

To bylo i impulzem pro vznik značky Evropská ájurvéda©, která tuto vědu harmonicky integruje do evropské kultury.

Moje dcery i já ájurvédu neprodáváme, ale opravdu podle jejích principů také žijeme, a to host vnímá, přesně tak, jak si to přála má žena Brigitta, která bohužel před pěti lety zemřela. Její vize však díky celému našemu týmu žijí nadále,“ říká majitel Johann Mauracher.

 

Ayurveda-Resort-Sonnhof_Eingangsbereich-Winter_04Ayurveda-Resort-Sonnhof_Suite-Veda-Spirit-Violett-Winter

 

Už možná víte, že pančakarma je soubor metod, které očišťují tělo, mysl i emoce. Můžete zvolit týdenní, čtrnáctidenní nebo třítýdenní pobyt. Jak probíhá detox v praxi? Nejprve pocítíte velkou očistu zejména tělo: k snídani se podává teplé přepuštěné máslo s bylinkami, v poledne následuje oběd o třech zdravých chodech a večer jen a pouze, ale zato lahodná, zeleninová polévka. Na stole nechybí ájurvédské koření – pro každý typ osobnosti jiný druh.

 

Vlastní statek Lindhof s farmářskou zeleninou a bylinkami. Ájurvédský šéfkuchař dostává ze statku i kuřata a jehněčí.


Před každým jídlem se podává ani, malá sklenička speciálního čaje se třinácti různými bylinkami, který má podpořit zažívání. Stejně tak je hostům k dispozici pro každý typ jiný čaj na pokojích i v prostorném wellness světě, kde nechybějí infrakabiny, nejrůznější vonné páry, sauny, odpočívárny a relaxační bazén. Sem máte volný přístup a lékař vám doporučí, abyste tak činili co nejčastěji, a před masáží, kterou máte na programu dvakrát denně, si zašli do infrakabiny.
Pokud jste právě dostali chuť do Sonnhofu přijet, podívejte se na nabídku last minute. Třeba už za pár dní budete zaslouženě relaxovat.

 

Ayurveda-Resort-Sonnhof_Spirit-Lounge-WinterAyurveda-Resort-Sonnhof_Panorama-Hallenbad_01Ayurveda-Resort-Sonnhof_Honig-Sauna-mit-Lounge_01

 

PANČAKARMA – nabídka „DER KLASSIKER“

10 noclehů, devítidenní kúra, 8 procedur podle anamnézy, bylinkové kapsle, konzultace, pulzní analýza, poradenství, pohovor s lékařem, jóga a meditace, volný vstup do ájurvédského centra, strava v ceně pokoje
Cena 2356 € + cena za zvolený pokoj


Hinterthiersee 16
6335 Thiersee · Tirol · Austria
www.sonnhof-ayurveda.at

info@sonnhof-ayurveda.at

+43 5376 5502

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram did not return a 200.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Správce webu Jakub Mašek - Clocan

Napište nám e-mail na ayurvedicbreakfast@novinynanovinky.cz
Black Swan Media, Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.