Biorezonanční metoda v medicíně

Už jste někdy slyšeli o biorezonanci? Je to metoda, která dokáže výrazně pomoci při léčbě jak akutních, tak i chronických nemocí. Biorezonance chápe člověka jako celek. Člověk není tvořen jen buňkami, tkáněmi a orgány, ale i rozumovými a emočními projevy. Propojuje v sobě poznatky univerzitní západní medicíny a tradiční čínské medicíny. Využívá také moderní technologii a kvantovou fyziku k eliminaci příčin onemocnění, které mohou být rozprostřeny různě po těle, ale i v psychice.

Jedním z přístrojů, který využívá principů biorezonance, je i německý přístroj Bicom Optima 2000, který se používá v západní Evropě v lékařství již více než třicet let a přes patnáct let ve veterinární medicíně. A stejně jako například homeopatie nebo akupunktura patří do oblasti tzv. „komplementární medicíny“.

Jak tedy přístroj funguje?
Svým speciálním testovacím a systematickým postupem odstraňuje zátěže na biofyzikální úrovni. Zdravý organismus může fungovat teprve tehdy, když funguje správná komunikace a výměna informací mezi buňkami. Pokud je komunikace mezi buňkami narušena (např. přítomností těžkých kovů, bakterií, virů, atd.), přenos informací mezi buňkami je narušen a projeví se symptomy nemocí. Cílem metody je, aby v místech, kde jsou poruchy, opět došlo k buněčné komunikaci, zátěžové látky byly uvolněny a vyloučeny a organismus se dostal zpět do rovnováhy. Souběžně dochází k obnově přirozených samoregulačních a obranných systémů v těle.

Jak biorezonanční metoda funguje?
Biorezonance je založená na teorii, že každá látka, buňka, či předmět mají svou jedinečnou frekvenci a vytvářejí elektromagnetické vlnění, které se dá změřit a jeho vlivy využívat i v medicíně. Biorezonanční přístroj dokáže frekvenční vzorky z terapeutické části transformovat do magnetických frekvenčních vzorků, díky čemuž se frekvence dostane do každé buňky, skrz každou kost a každý orgán, čímž vytváří jedinečný hloubkový účinek.

Zlepšení nastává často již po první terapii, ale není to pravidlo a nejde o konečný stav. Mnohaleté vleklé chronické potíže nelze vyřešit pouze na jednom sezení. Jde o dlouhodobý proces, který vyžaduje spolupráci klienta a terapeuta. Díky této metodě mohou být u mnoha případů zjištěny a eliminovány často skryté příčiny potíží. Je to bezbolestná, efektivní a jemná, terapeutická metoda, která je v harmonii s přírodou.

 

Přednášku Ing. Jany Matoušové si můžete poslechnout na Jarní Ájurvédské večeři 16. 4. 2018.

Více info na:

www.probicom.cz

www.bicom-optima.cz

www.biorezonance.org

Přijímáme klienty na těchto místech:

Léčebné lázně Bohdaneč a. s.
Medical Wellness  Clinic
Ing. Jana Matoušová
Masarykovo nám. 6

Ayurveda Beauty
Ing. Jana Matoušová
U Nového Suchdola 24
Praha 6

Út, St: 9.00–19.00 Čt, Pá: 9.00–19.00

+420 608 926 853 (pro rezervace)

probicom@seznam.cz

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram did not return a 200.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Správce webu Jakub Mašek - Clocan

Napište nám e-mail na ayurvedicbreakfast@novinynanovinky.cz
Black Swan Media, Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.